fbpx
 

Postmodern Klinik Hollywood Smile Tedavi Süreci

Postmodern Klinik Hollywood Smile Tedavi Süreci

Hollywood Smile en genel haliyle Hollywood starlarının gülüşüne sahip olmanızı sağlayan Estetik Gülüş Tasarımıdır. Bu gülüş tasarımında dudaklar, dişler ve diş etleri arasında mükemmel bir uyum hedeflenir. Hollywood Smile gülüşü kazandırmak için uygulanacak işlemlerin kişiden kişiye değişkenlik gösterebileceğini belirtelim. Hastanın ihtiyaçları doğrultusunda ek işlemlere de gereksinim duyulabilir. Ancak genel olarak Diş Beyazlatma, Porselen Lamine Veneer, Diş Kaplama, İmplant Tedavisi, Diş Eti Tedavisi gibi tedaviler uygulanmaktadır.

Hasta yorumu;

“Merhabalar Adım Bora. Sosyal medyada Hollywood Smile ile ilgili araştırma yaparken Postmodern ve paylaşımları ilgimi çekti Kasım Bey’le telefonda konuştuktan sonra Bir muayene randevusu oluşturduk. Burada yüz hatlarıma en uygun gülüşü seçtikten sonra bir planlama yaptık. Bu planlama içerisinde tedavim bitti. Korktuğum kadar ağrılı bir işlem değildi ve korktuğum kadar yapmacık değildi. Her şey istediğim gibi oldu bunun için ayrıca mutluyum. Buradaki herkese çok teşekkür ederim. Çok ilgili ve naziklerdi. Postmodern ailesine herkesi bekleriz.  ”

Postmodern Ağız ve Diş Kliniğinde her Gülüş Tasarımı eşsiz ve özeldir. Kliniğimizde yapılan bütün estetik tasarımlar; hekimin, teknisyenin ve hastanın ortak kararından geçer. Estetik algı özneldir, bu nedenle mock up çalışmaları ve dijital tasarımlarla her hasta kendi gerçek gülüşünü oluşturur.

En uygun tedavi uygulamak, diş tedavinizin süreci ve maliyeti için kesin bilgiler verilmesi uzman diş hekimlerimiz tarafından yapılan muayeneler sonucunda belirlenmektedir. Size özel fırsatları öğrenmek ve tanışmak için bizi arayarak veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak ulaşabilirsiniz.