fbpx
 

Hollywood Smile Hasta Görüşü

Hollywood Smile Hasta Görüşü

Hollywood Smile en genel haliyle Hollywood starlarının gülüşüne sahip olmanızı sağlayan Estetik Gülüş Tasarımıdır. Bu gülüş tasarımında dudaklar, dişler ve diş etleri arasında mükemmel bir uyum hedeflenir. Hollywood Smile gülüşü kazandırmak için uygulanacak işlemlerin kişiden kişiye değişkenlik gösterebileceğini belirtelim. Hastanın ihtiyaçları doğrultusunda ek işlemlere de gereksinim duyulabilir. Ancak genel olarak Diş Beyazlatma, Porselen Lamine Veneer, Diş Kaplama, İmplant Tedavisi, Diş Eti Tedavisi gibi tedaviler uygulanmaktadır.

Postmodern Ağız ve Diş Kliniğinde her Gülüş Tasarımı eşsiz ve özeldir. Kliniğimizde yapılan bütün estetik tasarımlar; hekimin, teknisyenin ve hastanın ortak kararından geçer. Estetik algı özneldir, bu nedenle mock up çalışmaları ve dijital tasarımlarla her hasta kendi gerçek gülüşünü oluşturur.

Sizde size özel hazırlanan Hollywood Smile Gülüş Tasarımı ile star gülüşüne sahip olmak istiyorsanız kolayca Online Randevu oluşturabilir yada irtibat numaralarından bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.