fbpx
 

Gülüş Tasarımı Post Modern Farkı

Gülüş Tasarımı Post Modern Farkı

Gülüş tasarımı estetik açıdan görünümü bozulan dişler ve diş etlerinin hastaların yüz şekilleri ve gereksinimleri de göz önünde bulundurularak olabildiğince doğal ve güzel bir görünüme kavuşturulması işlemidir. Klinik Post Modern diş sağlığınız ile gülüşünüzü tasarlarken en doğal ve güzel gülüşü oluşturmayı amaçlar.

Gülüş tasarımı planlanırken hastanın estetik beklentilerini doğru olarak anlamak ve ihtiyaçları doğru belirlemek çok önemlidir. Hasta ağzından alınan ölçüler aracılığıyla hazırlanan modeller üzerinde problemler belirlenir ve planlamalar yapılır. Daha sonra hastaların ağız içi ve yüz fotoğraflarıyla bilgisayar ortamında özel programlar kullanılarak ölçümlemeler yapılır ve yüz şekline uyum hesaplanır. Tedavi sonucunda oluşacak en yaklaşık görüntüler yine programlar ve hasta ağzına aslına uygun şekilde hazırlanan geçici restorasyonlarla hastaya sunulur ve fikirleri alınır.

Klinik Post Modern’e gelen konuklarımıza kaliteli hizmet sunarken sıcak ve samimi ortam ile hayalini kurduğunuz gülüşü tasarlıyoruz.