fbpx
 

Gülüş Estetiği Nedir?

Gülüş Estetiği Nedir?

Gülüş Estetiği Nedir? Lamina (Veners) Kimlere Uygulanabilir? soruları ve daha fazlasını Postmodern Ağız ve Diş Kliniği Diş Hekimi Elif Betül Dönertaş ve Kasım Vural Kanal D de Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekicinin programında cevapladı.

Gülüş estetiği gülüş tasarımı olarak da bilinen farklı tedavi ve aşamaları kapsayan bunları ele alan bir estetik diş hekimliği uygulamasıdır. Gülüş Tasarımı ile uyum sağlayacak dudak yapısı, diş ve diş etlerindeki düzenleme, beyazlatma gibi etkenler baz alınır. Kişinin fiziksel durumunun yanı sıra buna paralel olarak ruhsal yapı içerisinde de daha pozitif bir şekilde hayata bakmasına ve öz güven kazanması imkan tanınmaktadır.

Estetik sorunları olan ön bölge dişlerinin ön yüzeylerinin, fazla madde kaybına sebebiyet vermeden ince porselenlerle örtülmesi işlemine Laminate Veneer (yaprak diş) denir. Beyazlama ile düzelmeyen renklenmeler, aralıklı dişler, şekil bozuklukları gibi estetiği olumsuz etkileyen durumlarda başvurulan Estetik Diş Tedavi seçeneğidir.

Postmodern Ağız ve Diş Kliniğinde her Gülüş Tasarımı eşsiz ve özeldir. Kliniğimizde yapılan bütün estetik tasarımlar; hekimin, teknisyenin ve hastanın ortak kararından geçer. Estetik algı özneldir, bu nedenle mock up çalışmaları ve dijital tasarımlarla her hasta kendi gerçek gülüşünü oluşturur.

Sizde size özel hazırlanan Hollywood Smile Gülüş Tasarımı ile star gülüşüne sahip olmak istiyorsanız kolayca Online Randevu oluşturabilir yada irtibat numaralarından bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.