fbpx
 

Fırat Aydınus Postmodern Diş Kliniği’nde

Fırat Aydınus Postmodern Diş Kliniği’nde

Gülüş tasarımı (Smile Design); Hollywood Smile olarak da bilinen Hollywood yıldızlarının gülümsemelerinden ilham alınarak uygulanan çok yönlü ve kapsamlı bir estetik diş uygulamasıdır.

Gülüş tasarımı estetik açıdan görünümü bozulan dişler ve diş etlerinin hastaların yüz şekilleri ve gereksinimleri de göz önünde bulundurularak olabildiğince doğal ve güzel bir görünüme kavuşturulması hedeflenir. Klinik Postmodern diş sağlığınız ile gülüşünüzü tasarlarken en doğal ve güzel gülüşü oluşturmayı amaçlar.

 

Fırat Aydınus Tedavi Sürecini Anlatıyor

“İlk etapta sağlık amacıyla arayıştayken çok sevdiğim bir dostumun aracılığıyla bu kliniğe geldim ve sağlık için önce oturdum koltuğa estetik anlamda görünüş anlamında dokunuşlarla  en son bu hali aldı. Gerçekten insanın dişleri ile ilgili bu sonuçları yaşaması güzel. En azından daha önceden gülmeyi pek tercih etmediğim fotoğraf çektirirken gülebilmek rahatça pozu verebilmek  o özgüvenin göstergesi. Hem hekimlerimize hemde Postmodern Diş Kliniğinde samimiyeti sağlayan Kasım Beye çok teşekkür ediyorum. Herkesin emeğine sağlık.”